BIO & kontakt

BRIEF ENGLISH VERSION:

Hello my friends,

First of all, I would like to thank you for visiting my personal webpage. Now, let me give you some information about me.I´m a very intelligent, handsome and young boy from the Czech Republic. Of course, I´m also very modest . I saw the first sunrise in the year in which the rock group QUEEN composed their big hit " Seven Seas of Rhye". I suppose you have recognized that my hobbies are climbing ( alpine climbing) and taking pictures above all .Therefore I dedicate my page to my interests and of course to my daughter Rebeka. I hope you will spend a couple of pleasant moments with my webpage and you´ll find a variety of pictures.  I believe you understand my words anyway.

KONTAKT:

DLOUHÁ ČESKÁ A PLNĚ PRAVDIVÁ VERZE:

Na četné žádosti sebe sama jsem se rozhodl poskytnout vám, čtenářům mých stránek, několik základních údajů o mé personě. Jsem mladý, chytrý a pohledný chlapec, jenž spatřil první paprsky Slunce v témže roce, kdy maďarský inženýr Erno Rubik vynalezl svou kostku,kterou jsem nikdy nesložil.  Tato významná událost proběhla v měsíci hladu, ve druhé polovině minulého století.V den mého narození proletěla na mou počest  kolem Venuše sonda NASA - MARINER 10 . Již od útlého mládí jsem okolí udivoval svou vysokou, přirozenou  inteligencí, moudrostí, laskavostí, sportovními či společenskými úspěchy a především obrovskou skromností, neváhal bych užít výrazu pokorou. Díky tomu jsem byl oblíben v kolektivu Jisker i mezi spolužáky. Nechci vás zatěžovat výčtem svých úspěchů, byl by to dlouhý seznam. Dovolím  si vám tedy naservírovat jen ty, které bych skromně nazval jako "životní ". Ve druhé třídě jsem získal druhé místo v okresním kole soutěže Partyzánský samopal, ve třetí jsem pobil spolužáky v místním kole v šachu a dále celá řada medailových umístění v okresních a krajských soutěžích na štěbenec. Pravidelně jsem  závodil  v běhu Rudého práva a dalších sportovních soutěžích. Na gymnáziu jsem byl opakovaně účastníkem matematických olympiád, kde jsem měl tu čest roznášet chlebíčky a minerálku. Jak je tedy zřejmé, vystudoval jsem několik škol, například mateřskou, základní, autoškolu nebo lidušku. Za vrchol své edukační kariéry jsem dlouho považoval vychození pedáku. Ovšem později, namísto postgraduálního studia jsem ještě vynuceně  vystudoval kurs topiče nízkotlakých kotlů, což je alespoň prozatím můj abslutní vrchol. Též jsem hrdým držitelem titulu Himalájský tygr za rok 2007, prezidentem VONZ ( Výbor na obranu nespravedlivě známkovaných), prezidentem SK ALPSKÉ NULY či CK SUICIDE. V Moskvě jsem viděl Lenina. I tak mě časopis PEOPLE  dosud zcela nepochopitelně nezařadil mezi 50 nekrásnějších lidí světa, čemuž nerozumím a ani proslulý NATIONAL GEOGRAPHIC o mně prozatím neuvažuje jako o „žijícím kulturním pokladu“. Přes tyto rány osudu jsem však na svět nezanevřel.

V těžkých chvílích mi pomáhají proplout nástrahami života Murphyho zákony. Mezi mé celoživotní vzory patří mimo jiné Miloš Frýba nebo Saša Hemala, protože jsou pravdomluvní, když řekli, že je Večerníček, tak byl Večerníček a když zprávy, tak zprávy a nekecali.  Mým oblíbeným hercem byl Vláďa Vlach, který hrál každý večer ve " Šťastných deset ". Nicméně od doby,kdy Vláďu nahradili modelky a modelové mě tenhle seriál už nebere.Jak jste jistě poznali, mezi mé koníky patří horolezectví a fotografování skoro čehokoliv. Jestli jste dočetli až sem, tak fotím, protože mě to baví a vydržím se dlouhé chvíle koukat na své vlastní fotky. Jestli se na mé fotky vydržíte dívat pár sekund, tak stránky plní účel. Focením nehodlám předávat poselství dalším generacím, ty ať se starají sami o sebe. Protože kdyby se staral každý o sebe,tak je o všechny postaráno. V neposlední řadě musím poděkovat Martině za toleranci k mému koníku a taky šéfový Rebečce.


 
 
 

© Jan Pešek 2007 - 2019

Tahle webová stránka používá cookies, tak abyste to věděli, no.

Chápu to, co mi zbývá