svatby

Svatba je událost, kterou si uchováme v paměti, dokud nám slouží. Někdy až do posledního dechu. Vzpomínky předané z generace na tu další. Den, kdy se ráno budíte vynervovaní, jak to bude a končíte unavení s příslibem společného budoucna. Kamarádi, známí, rodiče, prarodiče, příbuzní, organizátoři. Totální blázinec i chvilky o samotě. Uvědomění si běhu života, jenž nevrátí zpět ani jednu jedinou sekundu. Z té malé holčičky je nevěsta. Někdy je těch lidí pár, jindy je jich pár desítek a přesto je to okamžik vlastně jen pro novomanžele. Pro onu chvíli, kdy všem dáváte najevo odvahu kráčet dál společně s tím druhým. Vzpomínky na chvíle, které nejdou vrátit a přesto si je občas připomeneme. Ať už vám svatbu nakonec nafotí kdokoliv, přeji vám oceán trpělivosti a štěstí na společné cestě vaším životem. Chcete-li si uchovat vzpomínky na jeden z nej dnů života, investujte něco i do slušných fotografií. Spoustu věcí si koupíte nových, ale svatbu opravdu ne. Ano, stojí to nějaké peníze. Ano, je v tom dost práce. Fotografie dokáže někdy vyprávět příběh, z paměti se vynoří dávno vybledlé vzpomínky a po tváři přejde lehký úsměv. Často v době, kdy nám i do smíchu moc není. Chcete-li vědět víc, napište mi nebo zavolejte. Níže je základní informace, co můžete asi tak očekávat a zbytek se doladí. Protože každá svatba je unikátní stejně jako osudy těch, co se jí účastní.


Tady je základní nabídka pro představu, co můžete čekat, zbytek se doladí při osobní schůzce. Fotky ze svateb jsou o něco níže. Klikněte a otevřete galerii s více fotkami. Fotím Českobudějovicko a jižní Čechy.


Balíček 1 – základ

Portréty novomanželů, focení obřadu, skupinové fotky svatebních hostů.

Společnou schůzku a doladění představ.

Obhlídku místa před fotografováním ( Budějovicko a Krumlovsko).

Zhruba 2 hodiny fotografování před obřadem, při obřadu a následně svatební fotky novomanželů.

80 -120  vybraných, upravených a vyretušovaných fotografií v rozlišení na web a na tisk.

Vybrané fotografie i v černobílé variantě.

40 Vámi vybraných fotografií vytištěných na papíře v rozměru  22×15 cm ( SAAL Digital).

USB disk se všemi vyretušovanými fotografiemi.

Doprava do 40 km od Č. Budějovic zdarma.

Cena – 4 900,- Kč

Balíček 2 – klasika

Portréty novomanželů, focení obřadu, skupinové fotky svatebních hostů, krájení dortu, detaily.

Společnou schůzku a doladění představ.

Obhlídku místa před fotografováním ( Budějovicko a Krumlovsko).

Celkem zhruba 4 hodiny fotografování dopoledne před obřadem, při obřadu a následně svatební fotky novomanželů, krájení dortu, detaily.

110 -150  vybraných, upravených a vyretušovaných fotografií v rozlišení na web a na tisk.

Vybrané fotografie i v černobílé variantě.

60 Vámi vybraných fotografií vytištěných na papíře v rozměru  22×15 cm ( SAAL Digital).

USB disk se všemi vyretušovanými fotografiemi.

Doprava do 40 km od Č. Budějovic zdarma.

Cena – 6 900,- Kč

Balíček 3 – komplet

Ranní přípravy, česání, líčení, portréty novomanželů, focení obřadu, skupinové fotky svatebních hostů, krájení dortu, detaily.

Společnou schůzku a doladění představ.

Obhlídku místa před fotografováním ( Budějovicko a Krumlovsko).

Celkem zhruba 7 hodin fotografování od ranních příprav přes samotný obřad, až po odpolední zábavu. při obřadu a následně svatební fotky novomanželů, krájení dortu, detaily.

150 – 200  vybraných, upravených a vyretušovaných fotografií v rozlišení na web a na tisk.

Vybrané fotografie i v černobílé variantě.

80 Vámi vybraných fotografií vytištěných na papíře v rozměru  22×15 cm ( SAAL Digital).

USB disk se všemi vyretušovanými fotografiemi.

Doprava do 40 km od Č. Budějovic zdarma.

Cena – 9 100,- Kč


Doplňkové služby a co se nikam nevešlo:

Chcete namísto fotografií raději fotoknihu? Není problém, dělám fotoknihy Saal Digital za 1000,- Kč  + cena samotné fotoknihy dle ceníku a poštovné. Poníží se o to cena balíčku v části vytištěné fotografie cca 600 – 900 Kč dle počtu vytištěných fotek.

Další hodiny focení neplánovaně navíc – 500,- Kč/hodina

Nad  40 km od Č. Budějovic je doprava á 6,- Kč/km

Co nedostanete jsou všechny nafocené fotografie. Není to nic divného, nafotíte klidně několik set fotek, ale vždy je část nepovedených ( rozmazané, tmavé, světlé apod.), žádný fotograf při smyslech nedá takové fotky klientovi. Smlouva, ano, nějakou jednoduchou smlouvu uděláme.


Fotogalerie svatby:

Zuzana & Milan

Prima svatba dvou skvělých lidí Milana a Zuzany. Podzimní Budějovice kolem náměstí. Přeji jim hodně štěstí, spokojenosti a děkuji za důvěru.

Hluboká nad Vlt.

Svatba jednoho moc fajn páru, která proběhla na Hluboké nad Vltavou. Obřad měli již dříve, takže tohle byla část rodinného setkání a focení.

Šárka & Marek

Jarní svatba Šárky a Marka, venkovní fotky v holašovickém Stonehenge. Slunce svítilo až moc. Děkuji za důvěru a přeji novomanželům hodně štěstí.

Simona & František

Asi tak, vážím si každého, kdo měl odvahu stoupnout před objektiv. Super svatba Simči a Františka v Budějovicích. Fotit prskavky je tedy výzva,ale nějak se to dalo.

Eva & Honza

Letní svatba kousek od Budějovic Evy a Honzy

Markéta & Petr

Tahle svatba patří mezi ty nej :-). Sobota 26.8., přes den pařák a dusno, večer inferno, tma. Bouřky, vichr, slejvák. Svatba v lesní kapli nedaleko Lhenic, kdy se nevěsta o sňatku dozvěděla cca 3 hodiny před obřadem. No vzala si ho, jinak by ty fotky nebyly. Focení ve tmě v dešti, kdy se míhají deštníky svatebčanů před objektivem a kdy jsem ani pořádně nevěděl, co fotím a jestli to bude alespoň trochu ostré. Naprosto skvělí novomanželé a všichni hosté. V tu chvíli doslova lilo štěstí z oblohy. Díky za důvěru